Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPE NOI 11.5-80-15.3 BKT 2 BUC

Număr anunț
DA28739109
Autoritate contractantă
Comuna Ocolis (CUI 4561910)
Furnizor / câștigător
NEW OMULETUL GALBEN SRL (CUI 32042110)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596 RON
Valoare atribuită
1.596 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596 RON

din 1.596 RON estimat