Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manopera instalare mocheta

Număr anunț
DA34571384
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "JOHANNES LEBEL" TĂLMACIU (CUI 4751442)
Cod CPV
45430000-0 · Lucrari de imbracare a podelelor si a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.769.697 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.769.697 RON