Atribuită Cumpărare directă

Combinezon protectie Cool 67; 500 buc. 2XXL; 480 3XXL; 20 buc. 1XL; - Referat nr. 17743/06,09,2021, SCOSBAn pentru PPA; - COFINANȚAT, 58,16,03. - Caracteristici Combinezon de protectie 2510*: Confectionat dintr-un material microporos laminat alb de 67 gsm si un panou respirabil SMS pe spate de 50 gsm Asigura protectie impotriva pulberilor periculoase (Tip 5) si improscarii cu anumite lichide (Tip 6) Prevazut cu gluza din trei piese, elastic in zona taliei si a gleznelor pentru confort si libertate in miscare si mansete tricotate pentru confort suplimentar Dispune de fermoar in doua sensuri si clapeta de acoperire adeziva Proprietati reduse de scamosare Panou pe spate care faciliteaza circulatia aerului, reducand tensiunea termica Cf EN1149-5:2008 Culoare: alb cu albastru - Produsele să fie însoțite de certificat de: calitate/conformitate conform normelor U.E.; certificat de garanție și termen de valabilitate minim 2 ani de zile de la data livrării. - Termen de livrare, maxim 10 zile.

Număr anunț
DA28771066
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
Furnizor / câștigător
COMPATIBIL INDUSTRY SRL (CUI 38320240)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.450 RON
Valoare atribuită
19.450 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.450 RON

din 19.450 RON estimat