Atribuită
Cumpărare directă
Pahare pahar de carton albe 237 ml 8 oz 100 buc set 3000 x 0.20 = 600, Boluri bol din spuma alb pentru supa ciorba 350 ml 12 oz si capac transparent 100 buc set 3000 x 0.55 = 1650, Set tacamuri furculita cutit lingura si servetel albe 100 buc set 3000 x 0.26 = 780, Set tacamuri furculita cutit si servetel albe 100 buc set 5000 x 0.18 = 900, Capace capac pentru pahare de 8 oz negre pentru bauturi calde 100 buc set 3000 x 0.10 = 300 , Caserole caserola de unica folosinta din spuma cu doua compartimente 200 buc set 5000 x 0.42 = 2100, Caserole caserola mica din plastic 1500 x 0.26 = 390. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28751448
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- POZITIV DAV COM S.R.L. (CUI 40615226)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.720 RON
- Valoare atribuită
- 6.720 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.