Atribuită Cumpărare directă

Filtru ulei, filtru aer, filtru habitaclu, saboți frână spate, plăcuțe frână, ulei Dacia Oil Plus 5W30 4 litri, Garnitură D16, Inspecție Tehnică Periodică

Număr anunț
DA28833656
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
CONDORUL AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 41815222)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.422 RON
Valoare atribuită
1.422 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.422 RON

din 1.422 RON estimat