Atribuită Cumpărare directă

Verificare stingator tip P6 - 25.00 lei / bucată. Perioada de valabilitate acordată de producătorul stingătorului de incendiu Termenul de valabilitate de pe stingator ( garantia recipientului de otel) Termenul la care se face verificarea stingatoarelor de incendiu Inscriptionarea pe eticheta de pe recipient Examinare vizuala daca extinctorul prezintă semne de coroziune sau deteriorare Daca stingatorul nu/ a fost/ utilizat Daca instructiunile de utilizare ale stingatorului sunt clare si vizibile Starea suportului de perete Starea manometrului şi presiunea gazului de acţionare Gratuit: 1.Consultanţă gratuită în domeniul managementului situaţiilor de urgenţă (securitate la incendiu/protecţie civilă). 2.Planificare/desfăşurare exercitiu de evacuare şi intervenţie în domeniul situaţiilor de urgenţă

Număr anunț
DA28759101
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
INIA CARGO S.R.L. (CUI 38653775)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.760 RON
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON

din 2.760 RON estimat