Atribuită
Cumpărare directă
CAZARE+MD (16.09-19.09.2021) 4 SGL X 3 NOPTI X 257,14 = 3085,68 1 DBL X 3 NOPTI X 304.76 = 914,28 1 TRPL X 3 NOPTI X 457,14 = 1371,42 PRANZ+CINA (16.09-19.09.2021) 9 PERS. X 3 CINA X 33,33 = 900 9 PERS. X 3 PRANZ X 33,33 = 900 necesar pentru Campionaltele Nationale organizate in perioada 18-19 sept 2021
- Număr anunț
- DA28761029
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RARAUL (CUI 15057986)
- Furnizor / câștigător
- ALIMONI TURISM SRL (CUI 13121667)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.171 RON
- Valoare atribuită
- 7.171 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.