Atribuită
Cumpărare directă
Este necesara achizitionarea articolelor de birou pentru a putea desfășura activitățile normale în cadrul instituției și pentru a putea implementa corespunzător proiectele din finanțare europeană nerambursabilă și implicit pentru o bună funcționare a instituției, constând în BIBLIORAFT 75MM BUC 30 FILE PROTECTIE 100/SET SET 8 BANDA CORECTOR PELIKAN BUC 5 DOSAR PVC BUC 50 PIX UMN 207 BUC 12 TONER HP Q 2612A BUC 2 NOTES ADEZIV 75X75 BUC 6 TONER KYOCERA TK 895 C BUC 1 TONER KYOCERA TK 895 M BUC 1 CAPSE 24/6 HZ BUC 10 CARTUS HP 302XL BLACK BUC 1 CARTUS HP 302XL COLOR BUC 1 FOI PARCURS MARFA BUC 5 ORDIN DE DEPLASARE DELEGATIE BUC 5 HARTIE COPIATOR A4 TOP 50 TONER MINOLTA TK 1170 BUC 3 DOSAR PLIC BUC 20 TONER CANON CRG 737 BUC 2 TONER KYOCERA TK 895 BK BUC 1 TONER KYOCERA TK 895 Y BUC 1
- Număr anunț
- DA28845214
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.465 RON
- Valoare atribuită
- 3.465 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.