Atribuită Cumpărare directă

Pachet 20.000 buc. masti faciale de unica folosinta 4 straturi conform ADV1242097/29.09.2021 total 400 cutii cu 50 buc./cutie astfel: 220 cutii negre, 100 cutii mov, 40 cutii portocalii si 40 cutii galbene

Număr anunț
DA28886736
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.240 RON
Valoare atribuită
6.240 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.240 RON

din 6.240 RON estimat