Atribuită Cumpărare directă

Masca medicala chirurgicala 4 straturi Type II - culoare NEAGRA (Black) Avantaje: Filtre PFE (Particle Filtration Efficiency) si BFE (Bacterial Filtration Efficiency) 4 straturi: 3 Straturi PP Material Netesut + 1 Strat Filtru (meltblown fabric) Conforma cu cerintele standardului EN 14683:2019+AC:2019 Type II BFE (Bacterial Filtration Efficiency): > 99%; Dispozitiv Medical Standard: MDD 93/42/EEC Class I (non-sterile) SGS Test Report ISO13485:2019 Mastile medicale de tip II Dr Mayer sunt recomandate utilizarii de catre profesionistii din domeniul medical, in cabinete stomatologice, cabinete medicale, sali de triaj Ajuta la reducerea particulelor expulzate de catre purtator in mediu si previne transmiterea particulelor expulzate de la personalul medical la pacient Ofera un confort ridicat chiar și pentru purtarea prelungita Culoare: Black, blue, orange, pink, yellow, green, purple De unica folosinta Prezentare: Masca medicala 4 straturi Black Dr. Mayer - 1 cutie x 50 bucati.

Număr anunț
DA28748219
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.140 RON
Valoare atribuită
3.140 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.140 RON

din 3.140 RON estimat