Atribuită
Cumpărare directă
DGP AM POPAM doreste achiziționarea a 108 cutii ( 3.500 bucati culoarea albastru, 70 cutii/50 buc, respectiv 1.900 bucati culoarea negru, 38 de cutii/50 buc) de măsti de protecție medicale de protecție respiratore de unică folosință / reutilizabilă, tip Masca medicala chirurgicala 4 straturi Type II Avantaje: Filtre PFE (Particle Filtration Efficiency) si BFE (Bacterial Filtration Efficiency) 4 straturi: 3 Straturi PP Material Netesut + 1 Strat Filtru (meltblown fabric) Conforma cu cerintele standardului EN 14683:2019+AC:2019 Type II BFE (Bacterial Filtration Efficiency): > 99%; Dispozitiv Medical Standard: MDD 93/42/EEC Class I (non-sterile) SGS Test Report ISO13485:2019, conform oferta operator economic. Achizitia se va realiza prin mijloace electronice, pe bază de document fiscal, întocmit de către prestator. Achizitia implica transmiterea de catre Achizitor a unei notificari privind intentia de cumparare a serviciilor, iar operatorul economic are obligaţia de a transmite prin intermediul SICAP, în termen de două zile de la primirea notificării, acceptarea sau neacceptarea condiţiilor impuse de autoritatea contractantă. Prezenta achizitie tine loc de comanda.
- Număr anunț
- DA28669591
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.695 RON
- Valoare atribuită
- 1.695 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.