Atribuită Cumpărare directă

Demolare trepte existente,furnizare si montare trepte /contratrepte din granit leopard grey de 2cm - 50 mp; Demolare pardoseala existenta, Furnizare si montaj placaj din granit leopard grey 61X30.5X1 cm2 - 120 mp. - Sediu Primarie

Număr anunț
DA28768033
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
CONESILV PREST S.R.L. (CUI 32861238)
Cod CPV
44912100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.540 RON
Valoare atribuită
57.540 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.540 RON

din 57.540 RON estimat