Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea unui serviciu de „Elaborare documentație pentru propunerea de declarare a zonelor naturale protejate în vederea instituirii regimului de arie naturală protejată de interes județean pentru: 1. Valea Dâlbii – Peștera Ușorilor – Cheile Stâmturii 2. Râul Pietrificat de pe Sohodolul Căbeștilor 3. Cucuruzul – Valea Cascadei – Valea Iederii de pe Sohodolul Căbeștilor”, conform Caietului de sarcini nr. 19.356 din 06.09.2021 atașat.
- Număr anunț
- DA28756027
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- INSPIRIT ARHAIC S.R.L. (CUI 38605751)
- Cod CPV
- 71351700-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.