Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Comunei Ezeris, din judetul Caras-Severin, prin intermediul aparatului propriu al primarului intentioneaza contractarea serviciilor de exploatare a materialului lemnos pe picior pentru localitatea Ezeris si manipularea acestuia pana la rampa. Mai jos veti regasi atasat caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta.
- Număr anunț
- DA28668468
- Autoritate contractantă
- Comuna Ezeris (CUI 3227807)
- Furnizor / câștigător
- LIM - SOLO FOREST SRL (CUI 17505288)
- Cod CPV
- 77211100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.280 RON
- Valoare atribuită
- 14.280 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.