Atribuită Cumpărare directă

MOBILIER BIBLIORAFTURI-dulapuri cu o lungime totala de 9.3 ml, dimensiune individuala- inaltime 2,4 ml, latime de 1.1 m, adancime de 0.3, care contin 5 polite! Pretul este total inclusiv transport si montaj

Număr anunț
DA28675248
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
IDEAL MOB PROSPER S.R.L. (CUI 37956576)
Cod CPV
39152000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.100 RON
Valoare atribuită
9.100 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.100 RON

din 9.100 RON estimat