Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT CUTII BOB CAMPULUNG-WINTERBERG IN PERIOADA 18-26.09.2021

Număr anunț
DA28899157
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
Furnizor / câștigător
PEDRO TOP LOGISTIC SRL (CUI 32187439)
Cod CPV
60100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.218 RON
Valoare atribuită
3.218 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.218 RON

din 3.218 RON estimat