Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE COMPLETA MERCEDES SPRINTER - SCHIMBARE FILTRE SI ULEI - INLOCUIRE PLACUTE FRANA FATA/SPATE SI SENZORI UZURA. INCLUDE MANOPERA AFERENTA. Prezenta achizitie constituie comanda ferma.

Număr anunț
DA28705543
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
Furnizor / câștigător
CARS TUNING SERVICE SRL (CUI 26777761)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.641 RON
Valoare atribuită
1.641 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.641 RON

din 1.641 RON estimat