Atribuită
Cumpărare directă
SISTEM SEMNALIZARE TRECERE DE PIETONI NUMAR DE REFERINTA: 2 PRET DE CATALOG: 7.688,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 34942000-2 Echipament de semnalizare (Rev.2) DESCRIERE: fundatie stalp 251lei/buc sapatura fundatie 2mc fundatie stalp , balast 100lei/mc, ciment 23lei/buc, lampi proiectoare 250lei/buc, cablu 4lei/m, vopsea 135lei, grund 83 lei, suruburi 1,5lei/buc, diluant 11lei/buc, fier beton 48lei/buc , manopera 2200lei ... mai departe
- Număr anunț
- DA28666526
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
- Furnizor / câștigător
- DUMA DANIEL-NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 43531359)
- Cod CPV
- 34942000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.688 RON
- Valoare atribuită
- 7.688 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.