Atribuită Cumpărare directă

Chirie utilaj - cilindru compactor

Număr anunț
DA28716961
Autoritate contractantă
INTRETINERE DRUMURI HARGHITA (CUI 42785235)
Furnizor / câștigător
VMB BAU S.R.L. (CUI 41815800)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat