Atribuită
Cumpărare directă
Tesatura 100%BBC, contractie la spalare max 5%. Cearsaf plic. Tesatura de Ranforce este fina la atingere, delicata si conserva foarte bine culorile. Datorita densitatii mai mari a tesaturii fata de bumbacul normal, bumbacul ranforce are o durabilitate mai mare, rezista mai multi ani si poate fi spalat fara grija decolorarii. Absoarbe transpieratia si umezeala, avand proprietati igienice deosebit de bune. Bumbacul Ranforce dupa cateva spalari devine mult mai moale si placut la atingere. Este excelent atat vara cat si iarna si se adapteaza perfect la temperatura camerei. Dimensiuni: cearsaf plic – 160x200cm Densitate bumbac – 145gr/mp Culori: -BLUE -PORTOCALIU -ROZ -ROSU -VERDE -TURCOAZ -NAVY
- Număr anunț
- DA28878983
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- SPRING MED DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42410456)
- Cod CPV
- 39518000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.500 RON
- Valoare atribuită
- 27.500 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.