Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiuni: 50x70cm Gramaj: 700 gr (±5%) Produsul este lavabil la 90°C fara contractii Perna confectionata din microfibra polyester, antialergice, antibacteriene, cu umplutura puf siliconic lavabil antialergic. Perna revine la forma initiala dupa ridicare. Sa se poata spala si curata chimic pastrandu-si in acelasi timp caracteristicile tehnice si structura dimensionala, uscare rapida.
- Număr anunț
- DA28878918
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- SPRING MED DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42410456)
- Cod CPV
- 39516120-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.250 RON
- Valoare atribuită
- 10.250 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.