Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cantar platforma Desis CW-M 60/150 kg 40x50cm - proiect Centru Recreativ - cod SMIS 125207

Număr anunț
DA34571011
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.560.415 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.560.415 RON