Atribuită Cumpărare directă

Servicii intreținere aplicației tip listare evenimente. Oferta conține următoarele: - Creare evenimente prin aplicația proiectului cu ilustrații; - Descriere evenimente; - Crearea unui text profesional, cu conținut relevant, original, persuasiv și corect pentru a atrage atenția utilizatorului aplicației; - Copyrighting în limba română și maghiară sau engelză; - Creare notificări evenimente; Oferta este pret lunar.

Număr anunț
DA28886612
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
OXIO DEVS SRL (CUI 37647872)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat