Atribuită Cumpărare directă

Ofer servicii de publicitate și campanii online pe social media. Este procesul de creare, publicare, promovare și gestionare a conținutului pe paginile de social media Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn și YouTube. Serviciile conțin: - Managementul paginei de Facebook - postare si actualizări, interacționarea cu publicul, căutarea oportunității pentru creșterea numărului de like-uri a paginii. minimum 11 postări pe lună - Campanie de comunicare pe Facebook, plătită de 2 ori pe lună din regiunea de unde este înființată pagina (max 50 000 reach). Campaniile includ și crearea conținutului, - Oferta conține Social Media Marketing, Copywriting, Content Marketing si Graphic Design - Analiza audienței - Analiza competitiei - Strategia de promovare platita - Stabilirea indicatorilor de performanta - Rapoarte lunare Pretul este pret Lunar

Număr anunț
DA28877295
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
OXIO DEVS SRL (CUI 37647872)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.200 RON
Valoare atribuită
19.200 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.200 RON

din 19.200 RON estimat