Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de refacere pardoseli si finisaje pereti/tavane imobil C Caransebesului 10/3/16

Număr anunț
DA28677626
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
NEVO PARUDIMOS SERVICII S.R.L. (CUI 43410969)
Cod CPV
45430000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.336 RON
Valoare atribuită
23.336 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.336 RON

din 23.336 RON estimat