Atribuită
Cumpărare directă
Test Rapid COVID-19 Antigen Nazofaringian Vazyme 1 Buc --- IN STOC ---- Prezentare: Dispozitiv de testare este destinat detectiei calitative clinice a antigenilor SARS COVID-19 cu ajutorul tamponului de recoltare din secretiile nazale si orofaringiene. Dispozitiv de testare de diagnostic in vitro, destinat doar uzului profesional. Produs recunoscut de Comisia Europeana. Continut pachet: 1x caseta de testare 1x tub de extractie cu solutie 1x betisor de recoltare a probelor din bumbac 1x manual de utilizare Indicatori de performanta: Rata de coincidenta ca referinta pozitiva: PC1 ~ PC8: rezultatele de detectare SARS-CoV-2 sunt toate pozitive Rata de coincidenta ca referinta negativa: NC1~NC20: Rezultatele de detectie SARS-CoV-2 sunt toate negative Precizie intre loturi: testul de repetabilitate se efectueaza pentru trei loturi de kituri, iar rezultatele testelor celor trei loturi de kituri indeplinesc cerintele de repetabilitate. Cerinte importante: Inainte de testare, dispozitivul de testare trebuie complet readus la temperatura camerei Odata ce caseta de testare a fost deschisa aceasta trebuie utilizata in termen de 1 ora Produsul trebuie depozitat sigilat, la o temperatura care poate varia intre 4°C și 30°C, ferit de lumina Nu cititi rezultatele dupa 15 minute Metoda de testare: Recoltati proba nazala sau orofaringiana cu ajutorul betisorului de recoltare din bumbac si rotiti de 5 ori Scoateti capacul alb din tubul de extractie Introduceti betisorul de recoltare in t
- Număr anunț
- DA28859943
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924 RON
- Valoare atribuită
- 924 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.