Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanță AP executie ,,Asig. infrastr. pt transportul verde în Com.- Realiz. piste pt biciclete

Număr anunț
DA34567691
Autoritate contractantă
COMUNA BARA (CUI 4548589)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.243.396 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.243.396 RON