Atribuită Cumpărare directă

Microtainer pentru recoltare sange, biochimie, cu gel separator, capac galben, SST, clot activator, 50 buc/cut Pret final dat de oferta nr: OC212089/28.09.2021

Număr anunț
DA28881575
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238 RON
Valoare atribuită
238 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238 RON

din 238 RON estimat