Atribuită Cumpărare directă

Alaris™ CC Extension set; 200cm, Pressure Disc – for CC (cut*100) Set Length 200 cm Priming Volume 1.5 ml Bore 0.9 mm Pressure Sensor Disc 1 Female Luer(s) 1 Male Luer(s) Polyvinyl Chloride (PVC) Natural rubber latex is not part of the material formulation DEHP is not part of the material formulation Quantity 100

Număr anunț
DA28857325
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat