Atribuită Cumpărare directă

Lab-Aid 824s Virus RNA Extraction kit 48 test, CE-IVD & NMPA, 10 bucati Kit detectie multiplex RT-PCR SARS-COV2 -COVID19, 5 bucati prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA28813456
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.550 RON
Valoare atribuită
28.550 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.550 RON

din 28.550 RON estimat