Atribuită Cumpărare directă

Seat belts 4 points - 3 buc - 595,00 lei/buc. = 1.785,00 lei Seats belts 2 points- 3 buc - 3.920,00 lei/buc. = 11.760,00

Număr anunț
DA28798464
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
34328300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.545 RON
Valoare atribuită
13.545 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.545 RON

din 13.545 RON estimat