Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie echipament Brother MFC 8520 Conform deviz 1,2,3,6/15.09.2021, Servicii de reparatie echipament Brother MFC 8380 conform deviz 4,5/15.09.2021, Servicii de reparatie echipament Kyocera KM-3060 Conform deviz 8/15.09.2021, Servicii de reparatie echipament Lexmarrk X363DN conform deviz 7/15.09.2021, servicii de reparatie laptop Dell Inspiron 15 conform devizului 9/15,09,2021

Număr anunț
DA28896785
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI 11766640)
Furnizor / câștigător
PRINTFLEET S.R.L. (CUI 43257769)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.992 RON
Valoare atribuită
4.992 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.992 RON

din 4.992 RON estimat