Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de servicii de reparare si intretinere (montaj+incarcare freon) aparate aer conditionat necesare in camerele: 101-secretariat prefect, 215, 101-consilieri prefect, 308-prefect din imobilul din Tulcea str.Pacii nr.18

Număr anunț
DA28832002
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
Furnizor / câștigător
IUKE INSTALL S.R.L. (CUI 43224354)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat