Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DEVIZ OFERTA

Număr anunț
DA28713278
Autoritate contractantă
ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
Furnizor / câștigător
NEAGU M TEAM-HOUSE SRL (CUI 37685027)
Cod CPV
34928200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.404 RON
Valoare atribuită
129.404 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
11.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.404 RON

din 129.404 RON estimat