Atribuită Cumpărare directă

Deviere retea si racord cladire noua Spitalul Orasenesc Sebis

Număr anunț
DA28663465
Autoritate contractantă
Orasul Sebis (Primaria) (CUI 3518970)
Furnizor / câștigător
BRICOVERS SRL (CUI 24820067)
Cod CPV
45232150-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.000 RON
Valoare atribuită
26.000 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.000 RON

din 26.000 RON estimat