Atribuită
Cumpărare directă
Revizie instalatie de clor 1.1 lucrari - investigatii / constatare demontare, inspectare, constatare detaliata, montare - service operatiuni de intretinere si mentenanta - inclusiv transport 1.2 componente materiale Pentru hidroejector - Jesco 1 - Kit mentenanta hidroejector = 3 buc Pentru supapa sens clor- Jesco 4 - Kit supapa sens =1 buc Pentru regulator vacuum - Jesco 5 - Kit mentenanta regulator vacuum ( la 2 ani) =3 buc 6 - Kit mentenanta regulator vacuum ( la 1 an) =3 buc 7 - Set garnituri butelii 1" (200 buc) =1 buc Pentru regulator vacuum - Advance 6 - Kit mentenanta regulator vacuum ( 2 kg/h) =1 buc 7 - Conducta alimentare clor 1/2"-1/2"-2m =1 buc Pretul nu include TVA Valabilitate oferta: 17.09.2021
- Număr anunț
- DA28767233
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI 16730672)
- Furnizor / câștigător
- SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
- Cod CPV
- 45259200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.932 RON
- Valoare atribuită
- 9.932 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.