Atribuită
Cumpărare directă
1.1 lucrari montaj, instalare, verificare functionare si reglaje inclusiv transport 1.2 componente materiale 1 >Regulator vacuum tip VGA-146 ( 10 kg/h )=1buc 2 >Hidroejector 545-4000 ( 4 kg/h )=1buc 3 >Dozator tip VGA-113 ( 4 kg/h )=1buc > Filtru ceramica=1buc 4 Materiale PVC pentru montaj compuse din > Olandez d=50-1 1/2"Fe > Olandez d=32-1"Fi > Olandez d=50 > Cot 90 d=20 > Cot 90 d=50 > Curba 90 d=25 > Teu 90 d=20 > Teu 90 d=25 > Teu 90 d=50 > Teu 90 d=50-25-50 > Teu 90 d=50-32-50 > Reductie d=50-32 > Reductie d=20/16-12 > Reductie d=25/20-16 > Robinet d=20 FPM > Robinet d=25 FPM > Robinet d=32 FPM > Mufa d=25 > Conducta d=20 (m) > Conducta d=25 (m) > Conducta d=32 (m) > Conducta d=50 (m) > Niplu pt furtun 8/11 ( 10 buc) > Piulita pt furtun 8/11 ( 10 buc) > Racord furtun 10/14 > Piulita pt furtun 10/14 Preturile nu contin TVA valabilitate oferta: 01.09.2021
- Număr anunț
- DA28677514
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
- Furnizor / câștigător
- SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
- Cod CPV
- 45232430-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.950 RON
- Valoare atribuită
- 29.950 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.