Atribuită
Cumpărare directă
1. Sfoara alba: 5 x 5 = 25 lei 2. Pixuri albastre 4 modele: 40 x 0.9 = 36 lei 3. Pix Pilot cu radiera: 12 x 10 = 120 lei 4. Folii (cristal): 700 x 0.14 = 98 lei 5. Dosare PVC: 50 x 1 = 50 lei 6. Dosar incopciat: 100 x 0.6 = 60 lei 7. Dosar sina: 100 x 0.6 = 60 lei 8. Dosar mapa: 100 x 0.7 = 70 lei 9. Corector pensula: 5 x 3 = 15 lei 10. Drapele Romania si UE: 2 x 98 = 196 lei 11. Registre 90 file matematica: 5 x 12 = 60 lei 12. Markere: 4 x 4 = 16 lei 13. Agrafe triunighi: 5 x 3 = 15 lei 14. Creioane cu radiera: 5 x 0.5 = 2.5 lei 15. Cub colorat: 5 x 13 = 65 lei 16. Scotch: 3 x 1.5 = 4.5 lei 17. Nir autocopiativ: 2 x 15 = 30 lei 18. Registru casa autocopiativ: 2 x 15 = 30 lei
- Număr anunț
- DA28836438
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI (CUI 4350416)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING STUFF S.R.L. (CUI 42561661)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.783 RON
- Valoare atribuită
- 4.783 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.