Atribuită
Cumpărare directă
Set Catering Complet, cutit, furculita, lingura, servetel, 100 buc./set Informatii suplimentare Cod bare 1000000633504 Cod intern 093350 Culoarea Alb Greutate bruta/UV (kg) 0.7930 Inaltime bax (m) 0.41 Latime bax (m) 0.41 Lungime bax (m) 0.41 Material Plastic+Hartie UV/bax 10 Unitatea de vanzare (UV) set
- Număr anunț
- DA28836482
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- INFINITY ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39210610)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.