Atribuită
Cumpărare directă
Binoclu cu termoviziune si telemetru Pulsar Accolade 2 LRF XP50 PRO 1. Frecvență imagine Minim 50 Hz 50 Hz 2. Rezoluție senzor Minim 640x480 640x480 3. Sensibilitate senzor maxim 50 mK 50 mK <25 mK 4. Densitate pixeli senzor Minim 17 µm 17 µm 5. Rezoluție display(pixeli) Minim 640x480 640x480 6. Tip Display Amoled sau echivalent Amoled 7. Distanța minimă de detecție 1800 m 1800 m 8. Precizie telemetrare Maxim ±1 m Maxim ±1 m 9. Distanța de telemetrare maximă Minim 1000 m 1000 m 10. Putere de mărire optică (x) Minim 2.5 2.5 11. Putere de mărire digitală 2x/4x/8x 2x/4x/8x 12. Obiectiv 50 mm/F/1.0; 50 mm/F/1.2; 75 mm/F/1.0 sau superior 50 mm/F/1.0; 50 mm/F/1.2; 75 mm/F/1.0 sau superior 13. Sistem de vizualizare Binocular Binocular 14. Alimentare Baterii/acumulatori care să a sigure durata de funcționare specificată la pct. 19 Baterii/acumulatori care să a sigure durata de funcționare specificată la pct. 19 15. Câmp vizual Minim 6ºx7º 12,4ºx9,3º 16. Dimensiuni Maxim 245x200x95 mm 163x130x64 mm 17. Masă Maxim 1.7 kg 0,7 kg 18. Temperatură de funcționare -20ºC … + 50ºC -20ºC … + 50ºC 19. Durata de funcționare continuă Minim 5 ore 9 ore 20. Grad de protecție la praf și umiditate Minim IPX6 IPX6 21. Alte caracteristici Conexiune Wifi, funcție de înregistrare foto și video Conexiune Wifi, funcție de înregistrare foto și video 22. Accesorii incluse Baterie, încărcător, cablu USB, geantă transport,curele Baterie, încărcător, cablu USB, geantă transport,curele
- Număr anunț
- DA28760957
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
- Furnizor / câștigător
- REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
- Cod CPV
- 38430000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.771 RON
- Valoare atribuită
- 17.771 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.