Atribuită Cumpărare directă

Binoclu cu termoviziune si telemetru Pulsar Accolade 2 LRF XP50 PRO 1. Frecvență imagine Minim 50 Hz 50 Hz 2. Rezoluție senzor Minim 640x480 640x480 3. Sensibilitate senzor maxim 50 mK 50 mK <25 mK 4. Densitate pixeli senzor Minim 17 µm 17 µm 5. Rezoluție display(pixeli) Minim 640x480 640x480 6. Tip Display Amoled sau echivalent Amoled 7. Distanța minimă de detecție 1800 m 1800 m 8. Precizie telemetrare Maxim ±1 m Maxim ±1 m 9. Distanța de telemetrare maximă Minim 1000 m 1000 m 10. Putere de mărire optică (x) Minim 2.5 2.5 11. Putere de mărire digitală 2x/4x/8x 2x/4x/8x 12. Obiectiv 50 mm/F/1.0; 50 mm/F/1.2; 75 mm/F/1.0 sau superior 50 mm/F/1.0; 50 mm/F/1.2; 75 mm/F/1.0 sau superior 13. Sistem de vizualizare Binocular Binocular 14. Alimentare Baterii/acumulatori care să a sigure durata de funcționare specificată la pct. 19 Baterii/acumulatori care să a sigure durata de funcționare specificată la pct. 19 15. Câmp vizual Minim 6ºx7º 12,4ºx9,3º 16. Dimensiuni Maxim 245x200x95 mm 163x130x64 mm 17. Masă Maxim 1.7 kg 0,7 kg 18. Temperatură de funcționare -20ºC … + 50ºC -20ºC … + 50ºC 19. Durata de funcționare continuă Minim 5 ore 9 ore 20. Grad de protecție la praf și umiditate Minim IPX6 IPX6 21. Alte caracteristici Conexiune Wifi, funcție de înregistrare foto și video Conexiune Wifi, funcție de înregistrare foto și video 22. Accesorii incluse Baterie, încărcător, cablu USB, geantă transport,curele Baterie, încărcător, cablu USB, geantă transport,curele

Număr anunț
DA28753573
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
38631000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.871 RON
Valoare atribuită
17.871 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.871 RON

din 17.871 RON estimat