Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achizitiona carti din literatura scolara pentru prescolari si elevi (Clasa pregatitoare - Clasa IV) dupa cum urmeaza: - Gradinita 140 carti : 76 bucati carti pentru fete si 64 bucati carti pentru baieti; - Clasa pregatitoare 57 carti: 22 bucati carti pentru fete si 35 bucati carti pentru baieti; - Clasa I: 62 carti: 30 bucati carti pentru fete si 32 bucati carti pentru baieti; - Clasele II-IV: 151 carti: 73 bucati carti pentru fetesi 78 bucati carti pentru baieti. Se va incheia contract de furnizare.
- Număr anunț
- DA28717848
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.902 RON
- Valoare atribuită
- 1.902 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.