Atribuită Cumpărare directă

Bloc desen A4, 16 File, 120g 100 buc. Caiet mate A5, 48 f 100 buc. Caiet tip 1 , A5, 24 f 100 buc. Creioane cerate 12 buc/ cutie 50 buc. Creioane colorate 12 buc/ cu tie 100 buc. Etichete 9 buc NOU 100 buc. Ghiozdan 100 buc. Mapa cu buton A4 100 buc. Penar 3 fermoare 20.5*12.5*7cm Frozen 23 buc. Penar cu 3 fermoare 20.5*12.5*7cm 77 buc. Pixuri fara mecanism 4 buc / asortate ( 1n,1a,1r,1v) 100 buc. Set acuarele 12 culori tip pastila +pensula 100 buc. Set de scris 1 rigla, 1 creion ,1 guma die cut, 1 ascutitoare NOU 100 buc. Stilou cu 2 rezerve 50 buc. COMUNICARE IN LIMBA ROMANA. Caiet de scriere pentru clasa I 50 buc. CREIONUL MAGIC. Exercitii grafice pentru clasa pregatitoare. reeditare 50 buc. DEZVOLTAREA VORBIRII. 6 ANI. Ed a IV-a 50 buc. DISNEY. FAMILIA ROBINSON 21 buc. DISNEY. LILO SI STITCH 29 buc. MATEMATICA. 6 ANI. Ed a IV-a 50 buc. START LA LECTURA. Texte literare si aplicatii. Clasa I 50 buc.

Număr anunț
DA28717432
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI PRAHOVA (PRIMARIA DRAGANESTI) (CUI 2845257)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.129 RON
Valoare atribuită
11.129 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.129 RON

din 11.129 RON estimat