Atribuită Cumpărare directă

Se vor achizitiona pachete rechizite scolare pentru prescolari si elevi astfel: Gradinita 140 pachete (76 fete si 64 baieti): 1 set creioane colorate cerate, 12buc; 1 set acuarele 12 culori tip pastila+pensula; 1 set carioci 12 buc; 1 buc bloc desen A4; 1 set hartie glasata,10 culori; 2 buc lipici solid; 1 set plastilina, 12culori; 1 buc foarfeca cu varf rotunjit; 1 buc cutie personalizata. Clasa Pregatitoare: 57 pachete(22 fete si 35 baieti): 1 set creioane colorate, 12 buc; 1 set carioci 12 buc; 1 set acuarele 12 culori tip pastila+pensula; 1 buc mapa cu buton A4; 1 set de scris: 1 rigla, 1 creion, 1 radiera, 1 ascutioare; 1 buc caiet tip 1, A5, 24 file; 1 buc caiet matematica, A5, 48 file; 1 buc bloc de desen A4; 1 buc cutie personalizata. Clasa I: 62 pachete (30 fete si 32 baieti): 1 set creioane colorate, 12 buc; 1 buc stilou cu 2 rezerve; 1 set carioci 12 buc; 1 set acuarele 12 culori tip pastila+pensula;1 set de scris: 1 rigla, 1 creion, 1 radiera, 1 ascutioare; 1 buc caiet tip 1, A5, 24 file; 1 buc caiet matematica, A5, 48 file; 1 buc bloc de desen A4; 1 buc cutie personalizata. Clasele II-IV: 151 pachete (73 fete si 78 baieti):1 set creioane colorate, 12 buc; 1 buc stilou cu 2 rezerve; 1 set carioci 12 buc; 1 set acuarele 12 culori tip pastila+pensula;1 set de scris: 1 rigla, 1 creion, 1 radiera, 1 ascutioare; 1 buc caiet dictando, A5, 48 file; 1 buc caiet matematica, A5, 48 file; 1 buc bloc de desen A4; 1 buc cutie personalizata. Se va incheia contract de furnizare.

Număr anunț
DA28717021
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.514 RON
Valoare atribuită
15.514 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.514 RON

din 15.514 RON estimat