Atribuită
Cumpărare directă
1 PRESCOLARI FETE 118 GHIOZDANE 2 PRESCOLARI BAIETI 142 GHIOZDANE 3 PREGATITOARE FETE 42 GHIOZDANE 4 PREGATITOARE BAIETI 41 GHIOZDANE 5 CLASA I FETE 26 GHIOZDANE 6 CLASA I BAIETI 49 GHIOZDANE 7 CLASA II FETE 26 GHIOZDANE 8 CLASA II BAIETI 22 GHIOZDANE 9 CLASA III FETE 24 GHIOZDANE 10 CLASA III BAIETI 35 GHIOZDANE 11 CLASA IV FETE 24 GHIOZDANE 12 CLASA IV BAIETI 32 GHIOZDANE 13 CLASA V FETE 23 GHIOZDANE 14 CLASA V BAIETI 39 GHIOZDANE 15 CLASA VI FETE 21 GHIOZDANE 16 CLASA VI BAIETI 28 GHIOZDANE 17 CLASA VII FETE 24 GHIOZDANE 18 CLASA VII BAIETI 20 GHIOZDANE 19 CLASA VIII FETE 26 GHIOZDANE 20 CLASA VIII BAIETI 18 GHIOZDANE
- Număr anunț
- DA28708010
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.876 RON
- Valoare atribuită
- 88.876 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.