Atribuită
Cumpărare directă
Bloc desen A4, 16 File, 120g 392 buc. Caiet A4 capsat , dictando, 60 file 208 buc. Caiet A4 capsat , matematica, 60 file 208 buc. Caiet dictando, A5, 48 f 356 buc. Caiet mate A5, 48 f 279 buc. Caiet tip 1 , A5, 24 f 131 buc. caiet velin A5, 48 file 113 buc. Carioci 12 buc subtiri 392 buc. Creioane cerate 12 buc/ cutie 392 buc. Creioane colorate 12 buc/ cutie 279 buc. Foarfeca vf rotunjit 13cm 113 buc. Hartie glasata , lucioasa , 10 culori 113 buc. Lipici solid 2buc, 15g, 113 buc. Mapa cu buton A4 376 buc. Plastilina 12 buc 113 buc. Set acuarele 12 culori tip pastila +pensula 392 buc. Set creioane HB cu guma, 4 buc/set 208 buc. Set de scris 1 rigla, 1 creion ,1 guma die cut, 1 ascutitoare NOU 487 buc. Set geometrie 4 piese OPP bag NOU nonlicenta 208 buc. Stilou cu 2 rezerve 432 buc.
- Număr anunț
- DA28697719
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIMANU (CUI 28996083)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.854 RON
- Valoare atribuită
- 31.854 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.