Atribuită
Cumpărare directă
1200 DE EXERCITII SI PROBLEME DE MATEMATICA. Clasa a III-a 18 buc. ALEXANDRU LAPUSNEANU. Constantin Negruzzi. editie noua 10 buc. AMINTIRI DIN COPILARIE. Ion Creanga. editie noua 9 buc. CALATORIILE LUI GULLIVER. Jonathan Swift. editie noua 10 buc. COMUNICARE IN LIMBA ROMANA. Caiet de scriere pentru clasa I 16 buc. COMUNICARE IN LIMBA ROMANA. Teste pentru evaluarea nationala. Clasa a II-a 12 buc. DEZVOLTAREA VORBIRII. 6 ANI. Ed a IV-a 14 buc. DISNEY. ELENA DIN AVALOR: POVESTEA LUI GECKO 7 buc. DISNEY. FAMILIA ROBINSON 9 buc. DISNEY. INCREDIBILII 2 7 buc. DISNEY. LILO SI STITCH 7 buc. EVALUARE NATIONALA. Teste de pregatire. Limba si literatura romana. Clasa a VIII-a 14 buc. FRANCAIS. Cahier d'activites. L 2. Lectia de franceza (clasa a VIII-a) 14 buc. FRANCAIS. Cahier d'activites. L1. Lectia de franceza (clasa a VI-a) 10 buc. ISTORIE. Caiet de lucru pentru clasa a IV-a 16 buc. LEGENDE ISTORICE. Dimitrie Bolintineanu. editie noua 16 buc. LIMBA SI LITERATURA ROMANA. Teste pentru clasa a IV-a (Evaluare nationala) 16 buc. MATEMATICA. 6 ANI. Ed a IV-a 14 buc. MATEMATICA. Teste pentru clasa a IV-a (Evaluare nationala) 16 buc. MATEMATICA. Teste pentru evaluarea nationala. Clasa a II-a 12 buc. MICUL PRINT. Antoine de Saint-Exupery. editie noua 4 buc. MOARA CU NOROC. Ioan Slavici. editie noua 4 buc. O CALATORIE SPRE CENTRUL PAMANTULUI. Jules Verne. editie noua 10 buc. OLIVER TWIST. Charles Dickens. editie noua 10 buc. POEZII. Octavian Goga. editie noua 4 buc. RAPIT DE PIRATI. Robert Lou
- Număr anunț
- DA28697629
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 19107858)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.247 RON
- Valoare atribuită
- 3.247 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.