Atribuită
Cumpărare directă
Bloc desen A4, 16 File, 120g 159 buc. Caiet A4 capsat , dictando, 60 file 71 buc. Caiet A4 capsat , matematica, 60 file 71 buc. Caiet dictando, A5, 48 f 53 buc. Caiet mate A5, 48 f 88 buc. Caiet tip 1 , A5, 24 f 35 buc. Creioane cerate 12 buc/ cutie 18 buc. Creioane colorate 12 buc/ cutie 88 buc. Etichete 9 buc NOU 159 buc. Ghiozdan 159 buc. Mapa cu buton A4 88 buc. Penar cu 3 fermoare 20.5*12.5*7cm 88 buc. Penar etui rotund 21x7x7 cm 71 buc. PIX FORPUS CLICKER 51502 0.7MM ALBASTRU 2BUC/SET 220 buc. Pixuri fara mecanism 4 buc / asortate ( 1n,1a,1r,1v) 10 buc. Set acuarele 12 culori tip pastila +pensula 159 buc. Set creioane HB cu guma, 4 buc/set 71 buc. Set de scris 1 rigla, 1 creion ,1 guma die cut, 1 ascutitoare NOU 159 buc. Stilou cu 2 rezerve 141 buc. Trusa geometrie metalica 71 buc 1200 DE EXERCITII SI PROBLEME DE MATEMATICA. Clasa a III-a 19 buc. ALEXANDRU LAPUSNEANU. Constantin Negruzzi. editie noua 17 buc. AMINTIRI DIN COPILARIE. Ion Creanga. editie noua 10 buc. CALATORIILE LUI GULLIVER. Jonathan Swift. editie noua 17 buc. COMOARA DIN INSULA. Robert Louis Stevenson. editie noua 21 buc. COMUNICARE IN LIMBA ROMANA. Caiet de scriere pentru clasa I 17 buc. COMUNICARE IN LIMBA ROMANA. Teste pentru evaluarea nationala. Clasa a II-a 15 buc. DEZVOLTAREA VORBIRII. 6 ANI. Ed a IV-a 18 buc. DISNEY. FAMILIA ROBINSON 7 buc. DISNEY. LILO SI STITCH 10 buc. EVALUARE NATIONALA. MATEMATICA SI STIINTE ALE NATURII. Ghid de pregatire. Clasa a VI-a 18 buc. EVALUARE NATIONALA. Teste de pre
- Număr anunț
- DA28687261
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Comuna Deveselu (CUI 25299138)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.849 RON
- Valoare atribuită
- 17.849 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.