Atribuită
Cumpărare directă
- Pachet Carti BTS - Vor fi achiziționate 2.000 de carti pentru 1.000 de ghiozdane. - Nivel Primar Fete - 250 buc x 2 buc. cărți nivel primar fete = 500 carti ; - Nivel Primar băieți - 250 buc x 2 buc. cărți nivel primar baieti = 500 carti; - Gimnaziu Fete - 250 buc x 2 buc. cărți nivel gimnaziu = 500 carti; - Gimnaziu băieți - 250 buc x 2 buc. cărți nivel gimnaziu = 500 carti; - Condiții de participare: - Certificat constatator/CUI emis de ONRC din care sa rezulte obiectul de activitate (principal si secundar); - Declaratie privind neîncadrarea în prevederile art.164, 165, 167 din Legea nr.98/2016 cu modificările și completările ulterioare; - Declaratie art. 59 si art. 60 din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare; - Declaratie privind respectarea obligatiilor relevante din domeniile mediului, social si al relatiilor de munca. - Proiectul de contract insusit. Atașata aveți documentația de atribuire a contractului in baza căreia trebuie elaborate oferta ce va fi transmisa prin email: achizitiipublicecjg@gmail.com pana la data de 06.09.2021.
- Număr anunț
- DA28679231
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.950 RON
- Valoare atribuită
- 13.950 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.