Atribuită Cumpărare directă

-Vor fi achiziționate 1000 de ghiozdane după cum urmează:  250 buc ghiozdane cu rechizite pentru fete clasele I-IV;  250 buc ghiozdane cu rechizite pentru fete clasele V-VIII;  250 buc ghiozdane cu rechizite pentru băieți clasele I-IV;  250 buc ghiozdane cu rechizite pentru băieți clasele V-VIII. Condiții de participare: - Certificat constatator/CUI emis de ONRC din care sa rezulte obiectul de activitate (principal si secundar); - Declaratie privind neîncadrarea în prevederile art.164, 165, 167 din Legea nr.98/2016 cu modificările și completările ulterioare; - Declaratie art. 59 si art. 60 din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare; - Declaratie privind respectarea obligatiilor relevante din domeniile mediului, social si al relatiilor de munca. - Proiectul de contract insusit Atașata aveți documentația de atribuire a contractului in baza căreia trebuie elaborate oferta ce va fi transmisa prin email: achizitiipublicecjg@gmail.com pana la data de 06.09.2021.

Număr anunț
DA28679009
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.640 RON
Valoare atribuită
71.640 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.640 RON

din 71.640 RON estimat